Neohodnoceno

Rajčatová omáčka bio s lilkem 280g Prima Bio

Hotová rajčatová omáčka podle tradiční receptury, která chutná jako od maminky. Je vyrobena ze šťavnatých bio rajčat odrůdy Delfo a čerstvých bio lilků vypěstovaných malými italskými farmáři z Gargana. Zelenina je zpracována ihned po sklizni, aby si uchovala svoji chuť a živiny. Omáčka neobsahuje žádné konzervanty ani lepek. Skvěle se hodí na těstoviny, ale i jako základ pro přípravu dalších pokrmů.

109 Kč

Složení: passata z rajčat* (70,8 %),lilky* (19 %), extra panenský olivový olej* (4 %), cibule* (4 %), sůl* (1 %), vinný ocet* (0,5 %), citrónová šťáva* (0,45 %), třtinový cukr* (0,25 %). * Z biologického zemědělství.

Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě, daleko od tepelných zdrojů. Po otevření skladujte v lednici při teplotě do +4°C a spotřebujte do tří dnů.

Země původu: Itálie

 

prima bio

Prima Bio je malé zemědělské družstvo z regionu Puglia, které sdružuje drobné lokální bio pěstitele zeleniny a zaměřuje se na výrobu rajčatových specialit jako jsou passaty nebo suga. Voňavá rajčata, která do svých produktů používají, zrají na sluníčku na úrodné půdě v těsné blízkosti národního parku Gargano a zpracovávají se do 5 hodin od sklizně, aby si uchovala svoji báječnou sladkou chuť a výrazné aroma. Celý výrobní proces, od výběru semen, přes pěstování až po finální produkt, je pečlivě kontrolován, řídí se přísnými pravidly bio certifikace a tím, že probíhá na jednom místě, je šetrný k životnímu prostředí. Přebytky zeleniny navíc slouží jako krmivo pro ovce, z jejichž mléka vyrábí místní sýrárna sýry pod značkou Don Antonio.